zablocka.pl

Ból gardła, zatok, katar, kaszel...

Ból gardła, zatok, katar, kaszel, przeziębienie, gorączka, dreszcze, to typowe objawy które mogą teraz tj wraz z końcem zimy dotknąć każdego z nas.
Marna pogoda, zimno, wilgoć w powietrzu, silne wiatry sprzyjają rozwojowi i rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów.
Dodatkowo brak słońca, smog i przebywanie głównie w pomieszczeniach powodują, że właśnie teraz nasz organizm jest szczególnie osłabiony i najbardziej podatny na przeróżne infekcje.
Czy można temu zaradzić we własnym zakresie ?
Czy konieczna będzie wizyta w przychodni ? gdzie w kontakcie z innymi chorymi jeszcze bardziej narazimy nasz organizm na zarażenie się kolejną dawką wirusów i bakterii.
Oczywiście, jeśli czujemy się już bardzo źle; porada lekarska i recepta są koniecznością.
Ale jeśli mamy dopiero pierwsze, słabe jeszcze objawy chorobowe, to najczęściej możemy im zaradzić we własnym zakresie stosując stare, sprawdzone, domowe metody kuracji.
Czasem wystarczy ciepła kąpiel którą przeprowadzimy wieczorem przed udaniem się do łóżka. A jeśli do tej kąpieli dodamy soli zwłaszcza jodowo-bromowych, to nie tylko mocno rozgrzejemy nasz organizm, ale zapewnimy mu suplementacje mineralną w te cenne dla naszego organizmu pierwiastki. Ważnym jest abyśmy nie stosowali zwykłych pachnących soli kosmetycznych – które co najwyżej mogą jedynie zmiękczyć wodę.
Ale abyśmy stosowali tylko te sole które posiadające bogatą mineralizację.
Przykładowo Polska Zabłocka sól termalna posiada najwyższe w świecie stężenie jodu. Nadto bardzo wysokie stężenie takich pierwiastków jak wapń, magnez, brom, bor, krzem czy selen. Kąpiel z dodatkiem takiej soli będzie wspierała organizm w walce z dolegliwościami gardła, krtani, zatok, oskrzeli, płuc ale także będzie miała działanie antyalergiczne, nawilży, odżywi i zregeneruje naszą skórę poprawiając jej wygląd i kondycje. Kąpiel taka zapewni też suplementację organizmu w te wymienione wyżej pierwiastki, przy czym najważniejszym jest to, ze ta suplementacja odbędzie się z pominięciem i bez obciążania naszego przewodu pokarmowego.
Nie do wiary. Jak to możliwe ?
Otóż jest to możliwe.
Gdyż jod i brom są pierwiastkami bardzo lotnymi i stosując je do kąpieli zapewnimy w naszej łazience nadmorski mikroklimat. Wdychając go będziemy leczyć nasze gardło, zatoki, oskrzela i płuca. Natomiast części ciała zanurzone w wodzie będą pochłaniały z niej poprzez skórę wapń, magnez, krzem selen i inne pierwiastki w niej rozpuszczone.
Będą one miały ogromne znaczenie na nasze zdrowie. Poprawią kondycję skóry ale także wzmocnią organy wewnętrzne i kości.