zablocka.pl

Zabłocka Solanka Termalna

Receptura Zabłockiej Solanki Termalnej oparta jest na naturalnej wodzie leczniczej wydobywanej z głębi ziemi w Dębowcu.
To wyjątkowy produkt kryjący w sobie wiele cennych minerałów, które znakomicie przyswajają się przez nasz organizm.
Solanka Termalna z uwagi na naturalny i bogaty skład ma silne działanie prozdrowotne.
Nie bez powodu kąpiele solankowe są popularnymi zabiegami w uzdrowiskach, sanatoriach oraz ośrodkach SPA.
Produkt przeznaczony jest do kąpieli kosmetycznych, mineralnych podnoszących odporność oraz ciepłych i zimnych okładów. Oferuje szereg właściwości pielęgnacyjnych i terapeutycznych, a do tego świetnie relaksuje.

OBSZAR DZIAŁANIA:
SKÓRA
MIĘŚNIE
STAWY
UKŁAD ODDECHOWY

Dodatkowo, kąpiel w Solance Termalnej może pomóc w łagodzeniu bólu mięśni lub stawów, co jest szczególnie istotne podczas rekonwalescencji po kontuzjach lub intensywnym wysiłku fizycznym.
Relaksujący efekt kąpieli może przynieść ulgę i poprawić samopoczucie. W trakcie kąpieli mamy kontakt z jodem i bromem zawartymi w Solance Termalnej, co korzystnie wpływa na nasz układ oddechowy.

Właściwości pielęgnacyjne jakie oferuje to przede wszystkim oczyszczenie, odżywienie, a także działanie zmiękczające dla skóry, co jest korzystne zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z przesuszoną lub szorstką skórą. Pomaga zatrzymać wilgoć na powierzchni skóry, zapobiegając jej wysuszeniu.
Chlorek sodu pomaga we właściwej odbudowie naskórka regulując proces rogowacenia.

Ważną zaletą solanki jest wspieranie procesu leczenia dolegliwości skórnych takich jak np. łuszczyca czy trądzik, poprzez wyciszenie, złagodzenie stanów zapalnych i podrażnień.

Minerały zawarte w Solance Termalnej znajdują się w naturalnej postaci jonowej, mogą być lepiej przyswajalne, od tych które krystalizują się na ziarenku soli.

Nie musisz już ruszać w drogę, by skorzystać z profesjonalnego zabiegu uzdrowiskowego. Wystarczy, że w domowym zaciszu przygotujesz relaksującą kąpiel z dodatkiem Zabłockiej Solanki Termalnej.

Zajrzyj do ulotki w, której podpowiadamy, jak w pełni wykorzystać potencjał Zabłockiej Solanki Termalnej.

Należy pamiętać, że Solanka Termalna nie jest produktem przeznaczonym do inhalacji czy nebulizacji z uwagi na wysoki stopień nasycenia roztworu.
Produktem przeznaczonym do inhalacji i nebulizacji jest Zabłocka Mgiełka Solankowa.